Hakkımızda

Yurt içi ve yurt dışı çiçek siparişleriniz de kaliteli çiçekçilik ve zamanında teslimat birinci ilkemizdir. Bununla birlikte güler yüzlü, deneyimli personelimizle siz değerli müşterilerimize çeyrek asırlık tecrübemizi sunmaktayız. Mutlu günlerinizde sevginizi büyütmek, hüzünlü günlerinizde sizlerin acılarını paylaşarak çiçeklerle duygularınızın rehberi olmaktan çok mutluyuz. Çünkü biz, çiçekleri sizin için konuşturuyoruz.

İlkelerimiz, titizlik, özveri, güven, iyi hizmet sunmak, müşterilerimize olan saygınlığımızı kazanmak ve en önemlisi müşterilerimizi en iyi şekilde temsil etmektir.

denizlibariscicek.com olarak online çiçekçilik sektöründe  tüm kalite standartlarını aşmak çıtayı daha yükseklere taşımak amacıyla kurulduk.  

Çiçek sektöründeki 20 yılı aşan deneyimimizi sanal ortama taşıdık.

Kaliteli işlere imza atmak, uzun soluklu işler yapmak, kaliteden ödün vermeden minimize edilmiş karlar ile tüketiciye ulaşmak öncelikli hedefimiz.

Çiçek canlı bir ürün olduğu için  çiçeğin bakımı, koruması nakliyesi ve düzenlemesi bilgi ve bol tecrübe isteyen bir iştir. Uzman kadromuz ile en taze çiçekleri birinci elden ana kaynaktan alarak aracısız doğrudan tüketiciye ulaştırmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Kurumlaşmış bir firma olarak servisimizde ilke edindiğimiz titizliği müşteri seçiminde müşterilerimizi kazanmak daha da önemlisi kaybetmemek için sunduğumuz hizmetlerimizi şöyle sıralayabiliriz;

- Müessesemizde daima taze çiçek, bol ithal sepet ve sağlıklı saksı bulunmaktadır.

- Sepetler,Aranjmanlar, El Buketleri, Gelin Buketleri, Orkideler, Gül Gurupları, Kuru ve Yapay Çiçekler, Saksı Bitkileri , Merasim çelenkleri,en itinalı şekilde hazırlanıp istediğiniz adrese gönderilir.

yükleniyor..